هنرآکادمی

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید:

Gail Anderson

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

دوران کاری Anderson با حضورش در Rolling Stone، The Boston Globe ، Random House و در حال حاضر شریک Anderson Newton Design بسیار چشمگیر است. او همچنین معلم دانشکده هنرهای تجسمی است، با مجله Imprint و Uppercase همکاری می کند و کتاب های متعددی را از جملهThe Typographic Universe ، American Typeplay و New Modernist Type تألیف کرده است. به عنوان یک طراح توانمند کارش در طول سال ها همچنان چشمگیر باقی مانده و قطعاً ارزش یکبار دیدن را دارد. ما تنها کسانی نیستیم که این چنین تصور می کنیم. Anderson همچنین جوایز بسیاری از سازمان های بزرگ، از جمله AIGA و Club Directors Club را به خود اختصاص داده است. که پیش تر به او مدال دستاورد مادام العمر 2008 اهدا کرد. آثار او همچنین در مجموعه های دائمی موزه طراحی Cooper Hewitt نیویورک، کتابخانه کنگره و آرشیو طراحی Milton Glaser قرار دارد. او همچنین به مجموعه‌داری نیز می پردازد و مجموعه‌ای از نمکدان و فلفلدان، در بطری، صلیب مکزیکی و اسباب بازی های چدنی دارد.

Veronica Fuerte

Hey Studio و مدیر هنری آن Veronica Fuerte از ابتدای راه اندازی آن در سال 2007 در خط مقدم طراحی صحنه بارسلونا و جهان بوده اند. در 14 سال گذشته، Fuerte  کارهای زیبایی را تولید کرده است که به بخشی از شهر خود تبدیل شده است. آن ها حتی کریسمس را در پایتخت کاتالان برگزار کردند! Fuerte و تیمش در Hey در زمینه هنر، برند تجاری، بسته بندی، کمپین، تصویرسازی، چاپ، تایپوگرافی و دیجیتال کار می کنند. آن ها همچنین برای برند های جهانی مانند Uniqlo و Huawei کار کرده اند، اما با برندهای کوچک تر بارسلونی مانند Caravelle و Hola Coffee مادرید نیز کار کرده اند. همچنین Hey در سال 2019 یک مغازه در محله Gothic بارسلونا باز کرد.

Rodrigo Corral

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

اگر نام او برایتان آشناست حتما برخی از آثارش را دیده اید. او بیش از 500 جلد روی کتاب از John Green’s The Fault in our Stars  تا JAY Z’s Decoded طراحی کرده است. Corral که در نیویورک مستقر است، یکی از پرکارترین طراحان جلد کتاب در دوران معاصر است و جلد کتاب هایی را طراحی کرده است که برنده Pulitzer Prizes و غول های ادبیات آمریکایی و بین المللی شده اند. Corral علاوه بر جلد کتاب، مدیر هنری در Farrar، Straus & Giruoux نیز هست و استودیوی شخصی خود را اداره می کند. او در دانشکده هنرهای تجسمی و سایر کالج های سراسر آمریکا درس می دهد.

Emory Douglas

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Emory Douglas به دلیل فعالیت خود به عنوان وزیر فرهنگ در حزب American Black Panther آمریکا بین سال های 1967 تا 1980 قابل توجه است. در این سیزده سال، او بر هدایت هنری روزنامه این سازمان، The Black Panther نظارت داشت. دانش باورنکردنی او در زمینه طراحی، تولید، چاپ و تصویرسازی به انتشار پیام BPP کمک کرد و در موفقیت آن موثر بود. راه های جدید برای انتشار پیام هایش پیدا کرد. علاوه بر این مقاله، او همچنین اعلامیه هایی منتشر کرد که در سراسر the Bay Area ، محل زندگی Douglas و حزب وی و آمریکا به دیوار ها و ستون ها چسبیده شده بودند. باز هم صدای پلنگ ها را بلندتر کرد و توانست اعضای جدیدی جذب کند. آثار Douglas به اندازه خود سازمان انقلابی شد. او از تصویرسازی، حروف، کولاژ و کاریکاتور استفاده کرد تا اثری به یاد ماندنی را بیافریند که آزمون زمان را پشت سر گذاشته است.

Tea Uglow

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Tea Uglow مدیر هنری Google’s Creative Lab در سیدنی است. می توانید تصور کنید که کار او ریشه در صنعت دیجیتال دارد. کار Tea در Google’s Creative Lab عمدتا شامل همکاری با سازمان های فرهنگی مانند The Biennale سیدنی، موزه بریتانیا و Adelaide Fringe برای تولیدات آزمایشی دیجیتال است. او با همکاری با تهیه کنندگان، توسعه دهندگان و طراحان دیگر قصد دارد اثری را ایجاد کند که برای دیگران جذاب آموزنده دهد.

Dana Tanamachi

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

طراح گرافیک معروفی را نمی شناسیم که کارش در مهمانی برای خانه جدید آغاز شده باشد. اما در سال 2009 ، چیدمان بداهه با گچ Dana Tanamachi در یک مهمانی در بروکلین به ایجاد کمیسیون گوگل، احیای روند حروفچینی و شکوفایی کاری Tanamachi انجامید. تایپوگرافی و تصویرسازی سفارشی نام بازی شد و او خیلی زود استودیوی تخصصی خود را راه اندازی کرد که موضوع ویرایش، سبک زندگی، غذا و برندهای مُد کار می کرد. از آن زمان، او در شرکت های مختلفی در سراسر جهان کار کرده است از جمله Nike، Penguin و Instagram. او همچنین جلد هایی O,HOW و مجله TIME ایجاد کرده است.

Luke Choice

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Luke Choice سال ها در صنعت طراحی کار کرده است. او موهای هایش را در شرکت های برجسته‌ای در لندن، سیدنی و نیویورک سفید کرده است.. او در حالی می خواست سبک خودش را داشته باشد و چیزی را خلق کند که بتواند نام خودش را روی آن بگذارد، Velvet Spectrum را در سال 2014 تأسیس کرد. Choice همیشه از طرفداران بزرگ کتاب های کمیک و کارتون بوده است و این در آثار او نشان داده می شود. کارنامه‌ی او پر از داستان نویسی ژرف است که با ساخته ها و تصاویر جدید و رنگارنگ آمیخته شده است. چیزهای رویایی! Choice و Velvet Spectrum برایAmerican Express ، Samsung و Adobe Max کار کرده‌اند.

Isabel Urbina Peña

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

تایپوگرافی شغل طراح ونزوئلایی Isabel Urbina Peña است. او استودیوی خود را در بروکلین اداره می کند که بر حروف چینی، جلد و طراحی کتاب، طراحی حروف و نام تجاری تمرکز دارد. لیست مشتریانش به همان اندازه چشمگیر است. مانند نیویورک تایمز، BuzzFeed، Refinery29، The New York Historical Society. Peña از کار روی پروژه هایی که تأثیر اجتماعی مثبتی دارند لذت می برد و در تلاش است تا صنعت طراحی را برای همه قابل دسترس و فراگیر کند. او قبلاً مدیرYes ، Equal بود. پایگاه داده‌ای برای زنانی بوده که در زمینه های هنری کار می کنند که اکنون آثارشان بایگانی شده است.

Zipeng Zhu

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Zipeng Zhu یا Mr Dazzle یک هنرمند، طراح و مالک استودیو DAZZLE و شرکت لوازم خانگی و پوشاکDAZZLE Supply است. Zhu در زمینه برند تجاری، دیجیتال، motion، تصویرسازی ، زیست محیطی، چاپ و بسته بندی یک طراح شگفت انگیز است. او فونت های گوناگونی را برای Adidas، قوطی هایی برای Eliqs ‘Love Spectrum و نام تجاری برای Towards Utopia ساخته است. یک ابتکار ضد نژادپرستانه که هنر، آموزش و منابع ارائه می دهد. او همچنین مهمان قسمت افتتاحیه Pathfinder، پادکست طراحی Shillington بود.

Lauren Hom

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Lauren Hom که در دیترویت مستقر است اما اهل کالیفرنیا است. در حالی رشته تبلیغات را می خواند کاملاً بدون برنامه وارد حرفه شگفت انگیز خود شد. Hom که در ابتدا برخی پروژه های پرشور را بر عهده داشت و پروژه آزمایشی خود را به یک تمرین مستقل و کاملاً پر رونق تبدیل کرد. مطمئناً کار Lauren را اطراف خود دیده‌اید. او در Culinary Institute ، the Washingtonian ، Chobani کار کرده است . او کارهای انجام داده و در عین حال آثار مناسبی را به اشتراک می گذارد. Hom همچنین #HOMwork یک چالش هفتگی رایگان را  از سال 2017 انجام می دهد

Sindiso Nyoni

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Sindiso Nyoni یک طراح چند رشته ای Bulawayo (زیمبابوه) و همچنین تصویرگر، هنرمند خیابانی و یک فعال است. Nyoni به عنوان تصویرگر و مدیر هنری در صنعت تبلیغات آفریقای جنوبی کار کرده و در عین حال به عنوان هنرمند پوستر R!OT نیز درخشیده است. تحت این عنوان آثارش هم به صورت محلی در آفریقای جنوبی و هم به صورت بین المللی در ایالات متحده، بریتانیا، اسپانیا، کرواسی، آلمان و مکزیک منتشر شده است. او همچنین در پنل های داوری و مشاوره طراحی در سراسر آفریقا خدمت کرده است و نماینده قاره در پنجاهمین روز جهانی طراحی ارتباطات Icograda در سال 2013 بود.

Shawna X

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Shawna X مستقر در نیویورک در زمینه های دیجیتالی، فضایی و motion کار می کند. به این معنی که کارهای جذاب و زنده او در چند سال گذشته فضاهای مختلف را فرا گرفته است. با استفاده از صفحه نمایش، اتومبیل، تخته موج سواری و حتی یک بیلبورد متحرک غول پیکر برای سامسونگ در میدان معروف تایمز نیویورک، آثار X هرگز از چشم ها خارج نمی شوند. او علاوه بر سامسونگ در Adidas، Dr Martens،OKCupid ، Squarespace و موزه پیتزا نیز کار کرده است. با چنین فهرست چشمگیر و بند بالایی، باید کارهای X را در چند سال گذشته در جایی دیده باشید.

Alex Trochut

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Alex Trochut متولد بارسلونا و ساکن بروکلین یکی از بهترین طراح های گرافیک است که شایسته حضور در این لیست است. او در کارش که شامل طراحی، تایپوگرافی و تصویرسازی است، سبک ها و ژانرها را با هم ترکیب می کند. او بیش تر از فرهنگ پاپ، فرهنگ خیابانی، مد و موسیقی به طور همزمان الهام می گیرد. او واقعا موفق بوده و برای غول های لباس ورزشی Nike و Adidas، روزنامه های گاردین و نیویورک تایمز و شرکت های نوشیدنی جهانی کوکاکولا و پپسی کار کرده است. Trochut علاوه بر کارهای شرکتی با برخی از بزرگترین گروه های موسیقی جهان نیز همکاری کرده است. یعنیThe Rolling Stones ، Arcade Fire و Vampire Weekend که توانسته برای آن ها زبان تصویری ایجاد کند.

Gabby Lord

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

طراح گرافیک و مدیر هنری Gabby Lord نامیست که ما مطمئنیم آن را خواهید شناخت. نه برای کارهای شگفت انگیز او بلکه برای خبرنامه فوق العاده او یعنی OMGLORD. او هر هفته نظراتش را در مورد طراحی و هنر ارائه می دهد و در عین حال برخی منابع مفید را برای همکاران هنری به اشتراک می گذارد. او در کار طراحی که عمدتا بر روی نام تجاری تمرکز دارد، پاسخ های کوتاه دموکراتیک و استراتژیک ایجاد می کند. مشکلات را به گونه ای حل می کند که هرگز انتظارش را ندارید. Lord علاوه بر شیوه طراحی و خبرنامه اش، پایگاه اطلاعاتی Broads Down Under را که شامل زنان در صنعت طراحی استرالیا است، تأسیس و نظارت می کند که نمایش و فرصت های برابر را ارتقا می بخشد.

Kate Moross

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

طراح بریتانیایی، کارگردان هنری، تصویرگر و هنرمند Kate Moross از سال 2012 استودیوی خودش یعنیStudio Moross را اداره می کند. Moross و استودیو عمدتا روی پروژه های مرتبط با موسیقی تمرکز می کنند. مانند طراحی پوسترهای جشنواره سالانه Parklife منچستر، آثار هنری برای Renegades Spotify: پادکست Born in the USA به میزبانی باراک اوباما و رود استوارت و همچنین صحنه سازی، تبلیغات و پوسترهای تور کام بک Spice Girls 2019. به عبارت دیگر تأثیر Moross بر ظاهر دنیای موسیقی در سال های اخیر بسیار گسترده بوده است. او علاوه بر کارهای طراحی، موزیک ویدئوهایی را برای Jessie Ware ، Simian Mobile Disco و سایرین نیز کارگردانی کرده است. جالب است که آن ها مراسم گذر مشعل المپیک را از Lewisham ، جنوب لندن ، قبل از المپیک 2012 لندن اجرا کردند.

Leta Sobierajski

بهترین طراح های گرافیک دنیا که باید بشناسید

Leta Sobierajski از بهترین طراح های گرافیک، طراح ساکن نیویورک است که با ترکیب طراحی گرافیکی سنتی با عکاسی، هنر و استایل، کارهای منحصر به فرد خود را خلق می کند. او با همسر و همکارش  Wade Jeffre، در استودیوی طراحیشان طیف وسیعی از موضوعات فعالیت می کند. از مارک تجاری و هنری گرفته تا چیدمان و ویدئو. او با مشتریان زیادی مانند Tate Britain در لندن، AIGA Eye on Design Design و خانه های مد، Gucci و Comme Des Garçons کار کرده است. ظاهر و شیوه منحصر به فرد او به این معنی است که کار او برجسته و سریع قابل تشخیص است.

Aaron Douglas

اگرچه در زمان خود به عنوان یک هنرمند شناخته می شد ، اما بسیاری از آثارش اکنون به عنوان طراحی گرافیک نو در نظر گرفته می شوند. Douglas یکی از بازیگران اصلی جنبش Harlem Renaissance ، مفاهیم Art Deco و Art Nouveau را با هوشمندی با ماسک ها و رقص های آفریقایی ترکیب کرد. با این حال او سبک تصویری خود را از این سنت ها جدا کرد و میراث آفریقایی خود را به وضوح اعلام کرد. در نهایت یک سبک طراحی آفریقایی و آمریکایی آفریقایی را به توسعه داد. او همچنین یک شخصیت معمولی از زندگی شبانه Black Harlem بود که هم باعث الهام و نقاشی دیوارهای بسیاری از مکان های Harlem شد. او بیشتر به خاطر تصویرسازی هایش برای جنبش سیاهپوست جدید Alan Locke و شعر حماسی James Weldon Johnson یعنی God’s Trombome  و همچنین نقاشی های دیواری اش از جنبه های زندگی سیاه پوست برای شعبه 135 خیابان عمومی کتابخانه عمومی نیویورک به یادگار مانده است.

Jo Roca

Jo Roca کلمبیایی اما اکنون در تاسمانی زندگی و طراحی می کند. او مدیر هنری در For The People، نمایندگی برند تجاری با استودیو در سیدنی ، Perth و تاسمانی است. آن ها همچنین AGDA Studio of the Year را در سال 2019 برنده شدند! Jo تلاش می کند آثاری بسازد که تأثیرگذار باشد. او تأثیر طراحی بر سازمان های غیر انتفاعی را درک می کند. ا. زمانی به این نتیجه رسید که  روی تغییر برند The Sydney Cats & Dogs Home کار می کرد. به طرز هوشمندانه ای همه حیوانات گذشته، حال و آینده را که به سرپناه نیاز دارند را در لوگو و برند ثبت می کند. این یعنی 3000 حیوان در سال است.

Louise Fili

Louise Fili از سال 1989 استودیوی طراحی خود را اداره می کند بنابراین مدتی در این بازی حضور داشته است. او حتی راهنمای Dana Tanamachi بوده که در بالاتر در موردش صحبت کردیم! Fili و استودیوی او به طور خاص در زمینه برند و بسته بندی محصولات غذایی و رستوران ها کار می کنند. لیست مشتریان او شامل Marcus Samuelsson از Red Rooster fame، Sarabeth’s preserves ، Juliana’s Pizza و Mermaid Inn است. Fili قبل از شروع به کار استودیویش به مدت 11 سال مدیر هنری کتاب های Pantheon بود. در Pantheon ، او جلدهای 2000 کتاب را طراحی کرد. همچنین کتاب های زیادی در زمینه تایپوگرافی به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی نوشته است. و البته دوران کاری درخشان Fili بدون جایزه به پایان نمی رسد. او یکی از اعضای تالار مشاهیر مدیران هنری است، دارای جوایز دستاورد مادام العمر از AIGA و Type Directors و دریافت جایزه Frederic W. Goudy for برتری در تایپوگرافی است.

Timothy Goodman

دیوارها، بسته بندی، ماشین، کفش، لباس، کتاب، مجلات، گالری ها و مردم همه تحت تأثیر طراحی Timothy Goodman قرار گرفته‌اند. او از بهترین طراح های گرافیک، تصویرگر و نقاش دیواری با مشتریان جهانی از جمله Airbnb ، Google و Netflix است. او کتابی به نام Sharpie Art Workshop نوشته است، یک سری تی شرت برای Uniqlo منتشر کرده است و در پنج پروژه جانبی از جمله Build Kindness Not Walls و Friends With Secrets  همکاری داشته است. مطمئنیم که شما جایی کار او را دیده‌اید. شاید روی دیوار، تی شرت های گفته شده و یا یک بطری نوشیدنی از Aldi.

Ikko Tanaka

Ikko Tanaka از بهترین طراح های گرافیک معاصر ژاپنی، سبکی را ایجاد کرد که منحصر به فرد خود او بود. او اصول مدرنیستی و سنت ژاپنی را ادغام و مجموعه ای باور نکردنی را برای شرکت های جهانی ایجاد کرد. او در طول دوران حرفه ای خود با Mazda ،Issey Miyake، Hanae Mori کار کرد و پوسترهایی برای موسسات فرهنگی در دنیا و رویدادهای فرهنگی ژاپنی در سراسر جهان ایجاد کرد. او همچنین اولین مدیر هنری شرکت خرده فروشی ژاپنی Muji بود که به دلیل رویکرد مینیمالیستی بدون لوگو در کالاهای خانگی و مصرفی مشهور بود. وی با توسعه مشاوره بازاریابی Kazuko Koike و طراح داخلی Takashi Sugimo این مفهوم را توسعه داده است.

Jon Contino

متولد و بزرگ شده در Big Apple سالهاست که عضو اصلی جامعه طراحی و برند تجاری است. در حال اجرا و کارگردانی هنری استودیوی برند خود به نام CONTINO است. این استودیو برای تلویزیون، لباس خیابانی و ورزش کار کرده است. آن ها اخیراً علامت واژه Chicago White Sox را برای اولین بار در 30 سال گذشته دوباره طراحی کردند. Contino همچنین میزبان پادکست The Nose Knows است که به عنوان ” پادکست برای درمان طراحی معمولی” توصیف شده است. او همچنین اولین کتاب خود را با نام Brand by Hand در سال 2018 منتشر کرد و کارگاه آموزشی Contino را راه اندازی کرد که یک کلاس دستچینی حروف است.

Paula Scher

بدون شک او یکی از تاثیرگذارترین طراحان تمام دوران است و نامی که همه شما با آن آشنایی دارید. Scher که در 30 سال گذشته در دفتر Pentagram در نیویورک کار می کرد از اول چهره ای آشنا در صنعت به واسطه تئاتر عمومی در اواسط دهه 90 بود. میراث طراحی او در سراسر شهر زادگاهش، ایالات متحده و جهان گسترده شده است. چند مشتری او Microsoft ، Shake Shack ، موزه هنرهای مدرن ، موسسه Sundance ، Ballet شهر نیویورک، Botanical Garden نیویورک. باغ گیاه شناسی ، موزه یادبود هولوکاست ایالات متحده، اداره پارک ها و تفریحات شهری نیویورک هستند. میراث او بسیار بزرگ است، از سال 2006 تا 2015 در کمیسیون طراحی عمومی شهر نیویورک خدمت کرد.

Kitiya Palaskas

طراح استرالیایی است که دوست دارد صنایع دستی را وارد کارش کند. با استفاده از تکنیک های دستی و روش های سنتی و بازسازی آن ها به شیوه های معاصر او لوازم، چیدمان، محتو ، تصاویر و کارگاه هایی می سازد که بسیار چشم نوازهستند. بسته بندی شکلات، جلد آلبوم، DIY، piñatas و نمای پنجره ها همه با دست، از کارت، نمد و سایر مواد در رنگ های روشن و پررنگ ساخته شده‌اند. Palaskas همچنین علاقه زیادی به اشتراک گذاشتن علاقه خود به فرهنگ دست ساز دارد، با این که در عصر دیجیتال ما زندگی می کند. او حتی یک کتاب صنایع دستی به نام Piñata Party منتشر کرد.

Craig Oldham

یکی از بهترین طراح های گرافیک و انگلیسی است که تحت عنوان The Office of Craig Oldham کار می کند. او با افتخار شمالی و مقیم Oldham منچستر است و در زمینه فیلم، تلویزیون، هنر، خرده فروشی و آموزش کار کرده است. برخی از پروژه های بزرگ تر وی شامل کار با باشگاه فوتبال منچسترسیتی، باغ وحش Chester، Creative Review و تغییر نام تجاری Brit Awards به نماد مد Vivienne Westwood بود. او همچنین مدیر هنری کتاب های Rough Trade است و کتاب اختصاصی خود را با نام In Loving Memory of Work ، یک روایت تصویری از اعتصاب کارگران بریتانیایی در دهه 1980 منتشر کرد.

Noemie Le Coz

Noemie Le Coz یکی از بهترین طراح های گرافیک و استرالیایی است که میخواهد سرگرمی را به هنر بیاورد. او دوست دارد حس بازی را به کار اضافه کند که ساخت آثارش را که سرگرم کننده می کند. هدف کار او برای برندهایی مانند Casper ، Billie و Smalls  این است که پیام اصلی را به واضح ترین و تازه ترین شکل دیداری نمایش دهد. چیزی که او هر بار به آن دست می یابد. او نیمی از استودیوی هنری Little Troop به همراه همسرش Jeremy اداره می کند و قبلاً در Pentagram ، RoAndCo Studio ، Hugo & Marie، Partners & Spade، Google Creative Lab و Apple کار کرده است.

Saul Bass

نام دیگری که می دانیم قبلاً شنیده اید. Saul Bass افسانه ای در دنیای طراحی است. او بیشتر بخاطر کارهایش در صنعت فیلم، طراحی پوسترها و دنباله های عنوان فیلم برای برخی از بزرگ ترین کارگردانان و فیلم های تاریخ شناخته شده است. دو پوستر معروف سینمایی او مربوط به Vertigo آلفرد هیچکاک و فیلم The Shining استنلی کوبریک هستند که به ترتیب با فاصله 20 سال در سال 1960 و 1980 طراحی شده اند. و امروزه هر دو به خوبی به خاطر سپرده شده و مورد قدردانی قرار می گیرند. جدا از کار در زمینه فیلم، Bass همچنین طراح لوگو پرکاری بود که برخی از لوگوهای شناخته شده در تاریخ آمریکا ، از جمله United Airlines ، AT&T و Geffen Records را طراحی می کرد.

Jamie Reid

Jamie Reid  از بهترین طراح های گرافیک سبک پانک است. در حالی که در مدرسه هنر Croydon در جنوب لندن تحصیل می کرد با Malcom McLaren، که بیشتر برای مدیریت گروه راک معروف شناخته می شد، ملاقات کرد و دوران خود را رقم زد. زیبایی شناسی او صحنه پانک بریتانیایی را در دوران شکوفاییش در دهه 1970 و 80 شکل داد. گرفتن عکس های پاپ و ملی گرایانه و ترکیب آن ها با حروف بریده شده از مجلات منجر به خلق معروف ترین اثرش شد. به ویژه کاور آهنگ معروف God God the Queen. در طول 50 سال گذشته، او نقش آنارشیستی خود را در طراحی و سیاست حفظ کرده است و نشریاتی را برای ادغام این دو منتشر کرده است. آثار او را می توان در مجموعه های دائمی Tate و V&A در لندن و MoMA در نیویورک یافت.

Luis Pinto

Luis Pinto جزو بهترین طراح های گرافیک و تصویرگر مکزیکی است که در گواتمالا زندگی و کار می کند. آثار فوق العاده رسا و رنگارنگ او متاثر از داستانهای عامیانه، برنامه های روزانه، رمان های گرافیکی، تاریخ هنر و فرهنگ پاپ است. این مجموعه از تأثیرات به زیبایی با آزمایش های او و استفاده از مفاهیم مختلف همراه است که در کنار هم مجموعه ای فوق العاده از آثار را ایجاد می کنند. او برایGoogle Doodles ،Little White Lies ،Easyjet ،Culture Trip و  مشتریان بزرگتر طراحی و تصویرسازی کرده است.

Morag Myerscough

ملکه رنگ بی چون و چرا،از بهترین طراح های گرافیک و هنرمند بریتانیایی است که سرپرستی استودیوی خودش، استودیو Myerscough را بر عهده دارد. آثارش را می توان با استفاده از رنگ های بی نظیر، اغلب با استفاده از نئون ها و سایر روشنایی ها و استفاده هوشمندانه از الگو مشخص کرد. Myerscough که هم در طراحی دو بعدی و هم در سه بعدی کار می کند، همیشه از این اصل پیروی می کند: «حاضرین را خوشحال کن تا غایبین نیز بیایند». کار نصب وی در شهرهای سراسر جهان از Las Vegas تا Leeds و Manchester تا Mexico City ظاهر شده است.

Marian Bantjes

از بهترین طراح های گرافیک مستقل کانادایی با شروع کارش به عنوان یک حروفچین کتاب، از زمان پیوستن به دنیای طراحی از سال 2003 به طور مداوم کارش را توسعه داده و شکوفا شده است. کار او می شود به معنای وافعی واژه با پیچیدگی همراه است. حروف و طراحی تزئینی بسیار دقیق او در نشریات و پوسترهای سراسر جهان ظاهر شده است. هرچند اشکال طبیعی و شناور هستند، کارهای Bantjes دارای ساختار و رسمی است که باعث شکوفایی آن ها شده است.. ترکیب رسمی بودن و جذابیت آثار او را تأثیرگذار کرده است.

Jessica Walsh

موسس و مدیر هنری  &Walsh، یکی از مشهورترین استودیوهای جهان را اداره می کند. یکی از تنها 36 استودیویی که توسط زنان در آمریکا رهبری می شود. بررسی طراحی گرافیکی ده سال گذشته بدون نگاه به کار های او دشوار است. در سال 2010 ، او توسط Stefan Sagmeister در استودیوی خود استخدام شد، سپس Sagmeister Inc نامیده شد. دو سال بعد در 25 سالگی، Walsh در اجرای برنامه کمک کرد، شریک شد و Sagmeister & Walsh به وجود آمدند. هفت سال بعد، او  &Walshرا تأسیس کرد و از آن زمان تا کنون تولیدات آن ها پربار بوده است. او حتی Stephanie Halovanic فارغ التحصیل Shillington ملبورن را نیز استخدام کرد تا بخشی از تیمش باشد. همچنین بنیانگذار Ladies، Wine & Design، جامعه ای هنری از زنان با 273 بخش در سراسر جهان در شش قاره است.

Stefan Sagmeister

طراح گرافیک اتریشی بیشتر به خاطر فعالیت هایش در صنعت موسیقی شناخته می شود. او کاورهای آلبوم را برای برخی از بزرگترین گروه های تاریخ از جملهThe Rolling Stones ، Lou Reed، JAY Z  و Aerosmith طراحی کرده است. او دو جایزه گرمی برای کار خود برای Talking Heads و Brian Eno به ترتیب در سال 2005 و 2010 دریافت کرده است. او از سال 1993 تا 2011 Sagmeister Inc را اداره می کرد و قبل از آن Jessica Walsh را به عنوان شریک معرفی کرد و Sagmeister & Walsh را تا سال 2019 با هم اداره کردند.

Peter Saville

Unknown Pleasures، آلبوم Joy Division که او قاب فیزیکی آن را طراحی کرد یکی از پر تکرار ترین طراحی های گرافیکی است. روی تی شرت ها، حوله های ساحل، بشقاب ها و کل مجموعه Raf Simons قرار داده شده است. همچنین به عنوان شوخی در صحنه ای از Simpsons به عنوان یک دونر کباب آمده است. اما تقلید صادقانه ترین شکل تحسین کردن است نه؟ با این حال این چیزی از اهمیت کارهایش کم نمی کند. کار طراحی Saville برای رکوردهای Manchester Factory، عصر طراحی و موسیقی را رقم زد. آثار او در نمایشگاه خودش در موزه طراحی لندن در سال 2003 به نمایش درآمد.

Michael Beirut

یکی دیگر از بهترین طراحان گرافیک و Pentagram.  از سال 1990 در شرکت نیویورک شریک بوده است. در طول دوران کاری او در رشته های مختلفی کار کرده است، به عنوان مثال، او طراحی راه و گرافیک محیطی را برای ساختمان نیویورک تایمز، نام تجاری و بسته بندی برای Saks Fifth Avenue ، بازطراحی The Atlantic Magazine و لوگوی کمپین ریاست جمهوری 2016 هیلاری کلینتون 2016 طراحی کرده است. بعید است که در نیوریوک باشید و به به طراحی های Michael Beirut بر نخورید. علاوه بر طراحی، Beirut همچنین یک سخنران، منتقد طراحی، نویسنده مقالات برای نیویورک تایمز و یکی از بنیانگذاران مجله آنلاین Design Observer است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *