بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

ما چند هدفون از برندهای Sennheiser، Focal, Sony، Audio-Technica و… را برای پرودیوسرها و آهنگساز ها بررسی و مرور کردیم.

Screenshot 20210814 113857 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

 

بنظر ما  باید در هنگام مانیتورینگ میکس های نهایی از هدفون های مناسبی استفاده کرد. هر پرودیوسر با تجربه ای به شما خواهد گفت که آن ها برای مانیتورینگ از هر وسیله ای که به دستشان می رسیده استفاده کردند مانند یک جفت مانیتور استودیویی، اسپیکر بلوتوثی، حتی استریوماشین و البته بهترین هدفونی که به بودجه شان می خورده.

هدفون در واقع یکی از وسایلی ست که در استودیو ها بسیار استفاده می شود. آن ها یک ابزار ضروری برای ارزیابی stereo image و جزئیات بسیار ریز و خوب درون یک میکس می باشند. دقیقا مانند مانیتور استودیو بسیار مهم است که یک هدفون کاملا مناسب انتخاب کنید، البته توجه داشته باشید که این یک انتخاب شخصی ست.

در استودیو بهترین هدفون مانیتور برای شما همانی ست که با آن بتوانید میکس و مستر کنید و محصولی تولید کنید که بر روی هر سیستمی حماسی بنظر برسد. بنابراین انتخاب شما کاملا شخصی ست. ممکن است شما به دنبال هدفونی باشید که عمدتا برای میکس استفاده شود یا هدفونی که بتوانید باآن هر روز موسیقی گوش کنید و یا احتمالا به دلیل نوع کارکردتان به هدفونی بسیار محکم و با دوام بالا احتیاج دارید.

برای اینکه به شما در انتخاب بهترین هدفون کمک کنیم در این مقاله چندتا از بهترین هدفون ها را بعنوان پیشنهاد اماده کرده ایم. ما هر مدل را بررسی و نقاط قوت، ضعف هایش را برجسته و همچنین آن هارا ازاین لحاظ که برای کدام یک از رشته های موسیقی مناسب تر هستند دسته بندی کردیم.

نرم افزار مقایسه قیمت ما نیز بهترین قیمت های حال حاضر را پیدا کرده است بنابراین اگر قصد خرید را دارید مطمئن باشید که در اینجا بهترین قیمت ها را می بینید.

بهترین هدفون های مناسب استودیو: پیشنها ما

اگر بودجه محدودی دارید پیشنهاد اول ما هدفون بی نظیر Sennheiser HD-206 می باشد. این هدفون مقرون به صرفه که قدمت بسیار زیادی هم دارند عملکر بی نظیری دارند. آن ها برای استفاده در استودیو بسیار خوب و  برای استفاده طولانی مدت بسیار سبک، با دوام و راحت هستند.

هرچه به نمونه های گران تر طیف نزدیک می شویم انتخاب سخت تر می شود چرا که گزینه های خوب بیشتر می شوند. پیشنهاد اول ما Focal Listen Professional می باشد. قیمت بسیار رقابتی و سابقه بسیار خوبی دارند(یکی از معتبرترین ها) و ما شک داریم که بتوانید با این پول هدفون بهتری پیدا کنید.

Audio-Technica ATH-M50x یک گزینه مقرون به صرفه دیگر است با نتایج درخشان از یکی از معتبرترین برند های دنیای موسیقی!

بهترین هدفون ها: راهنمای خرید

Screenshot 20210814 114103 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Focal Listen Professional Studio Headphones

بهترین انتخاب برای تمام نیازها

قیمت:     نوع: پشت بسته، دور گوشی      پاسخ فرکانسی: 5تا 22هرتز    امپدانس: 32اهم     نوع درایور:  Mylar/Titanium, 40mm    اتصال: سیمی

نقاط مثبت

محکم و راحت

بازتولید قوی صدا در ولوم پایین

ظاهر متمایز و جذاب

نقاط منفی

سربند سیلیکونی عرق را جذب می کند.

همانطور که از نامش پیداست کیفیت این هدفون بسیار بالاست؛ هم برای گوش دادن های روزمره و هم در فعالیت های حرفه ای گزینه ایده الی است. این باعث می شود آن ها در صدر هدفون های چندکاره قرار بگیرند. بطور کلی، این هدفون کاملا با سر شما مچ می شود اما نه انقدری که در استفاده طولانی مدت اذیت کننده باشد. بیشترین زمانی که ما از آن استفاده کردیم حدودا 3ساعت بود و تنها مشکلی که پیش آمده بود درد پشت و ضعف پلکی بود. در حالی که بسیاری از مهندسین و متخصصان صدا ممکن است طرح های پشت باز را به دلیل اینکه خستگی کمتری ایجاد می کنند انتخاب کنند، اما این هدفون عملکرد بی نقصی دارد.

ما متوجه شدیم که پاسخ سری های هدفون به خوبی با bass های خنثی و قوی، با حجم زیاد extension، با Mid های کامل و شفاف و اوج های درخشان و نرم تنظیم شده است. همچنین یک کیف مستحکم دارد که آن را به یک محصول بی نقص تبدیل کرده ست. ما بعید می دانیم که بتوانید با این قیمت هدفونی به این خوبی بخرید.

Screenshot 20210814 114118 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Sennheiser HD-206 Studio Headphones

بهترین هدفون استودیویی برای ساخت موسیقی با هزینه کمتر

قیمت:     نوع: دور گوشی با پشت بسته      پاسخ فرکانس: 21تا18 هرتز   امپدانس: 24اهم     نوع درایور:  Dynamic, closed         اتصال: سیمی

نقاط مثبت

پاسخ متعادل

برای ترک سازی عالی ست

با دوام و در عین حال سبک

نقاط منفی

سیم کمی بلند است

اگر شما به دنبال یک هدفون مقرون به صرفه برای استفاده روزانه در استودیو هستید این هدفون می تواند برایتان مفید باشد. نام برند Sennheiser بر روی آن نوشته شده؛ این هدفون بسیار سخت و با دوام است که آن را برای طولانی مدت به یک گزینه مناسب تبدیل کرده است.

نسبت به هم قیت های خودش عملکرد بسیار بهتری دارد. پاسخ Bass به طور خاصی غنی و خشک است و همچنین در Mid  و High جزئیات بسیاری را به نمایش می گذارد.

پدهای ضد حساسیت برای بلاک نویز های فرعی که در استودیو و یا خارج از آن در جریان است واقعا عالی اند. و با این قیمت لازم نیست خیلی نگران خرابی آن باشید. قبل از اینکه Sennheiser بفهمد این هدفون چقدر خوب است و قیمتش را بالا ببرند آن را بخرید.

Screenshot 20210814 114134 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Audio-Technica ATH-R70x

بهترین گزینه برای کسانی که هدفون های پشت باز دوست دارند.

قیمت:     نوع: دور گوشی پشت باز     پاسخ فرکانس: 5تا40 هرتز   امپدانس: 470 اهم     نوع درایور:  Carbon composite resin, 45mm       اتصال: سیمی

نقاط مثبت

تمایز استریو بسیار خوب

طراحی خاص بند

بسیار دقیق و واضح

نقاط منفی  

ندارد

این هدفون ها بصورت Open-back طراحی شده اند که برای جلسات متعدد میکس مناسب تر اند. چرا که سبک تر هستند و خستگی کمتری دارند. این خبر خوبی ست چرا که این هدفون برای میکس یک هدفون مرجع به حساب می آید.

با این قیمت و بالاتر از آن ما مدل هایی با apparent ‘air بیشتر را استفاده کرده ایم. اما ما این را ضعف و کمبود به حساب نمی آوریم بلکه بلعکس این یعنی خیلی بعید است که میکستان خراب شود. از طرف دیگر پاسخ با همه extension که شما احتیاج دارید  بدون کوچترین شاره ای به boom و یا  false fatness  بسیار سخت است.

در ادامه low mids ها همچنان بدون چین و چروک می باشند، عاری از scooping back های بی ارزش(صدایی که غالباً برای پوشاندن پاسخ ناهموار به کار می رود) بنابراین فارغ از نتیجه  شما بوضوح متوجه جزئیات می شوید. تمام این ها درباره midها و low midها می باشد. با این هدفون همه چیز به راحتی، بطور واضح و دست نخورده بدست می آید مگر اینکه منبع غیر این باشد.

این یک مدل با امپدانس بالاست. بنابراین شما به یک amp مناسب احتیاج دارید تا به آن متصل شود و بهترین نتایج حاصل شود.

Screenshot 20210814 114150 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Sony MDR-7506 Studio Headphone

پس از 35سال همچنان یکه تازی می کند.

قیمت:     نوع: دورگوشی پشت بسته     پاسخ فرکانس: 10تا20هرتز    امپدانس: 63 اهم     نوع درایور:  Neodymium, 40mm         اتصال: سیمی

نقاط مثبت

بسیار با دوام

مناسب برای استفاده طولانی مدت

صدای عالی

نقاط منفی

کابل با سیم پیچ بسیار سنگین

سِری MDR سونی سابقه بسیار طولانی و اعتبار خوبی دارد. دهه هاست که در سراسر دنیا برای ضبط و برودکست مورد استفاده قرار می گیرد. محصول حال حاضر ، MDR-7506t،  ترکیبی از راحتی، کارایی و ارزش را ارائه می دهد.

برای استفاده طولانی مدت بسیار راحت است. این هدفون  برای اشکال یابی ساخته شده است. در قیاس با سِری های دیگرکه دوبرابر گران تر هستند صدا در سراسر طیف واضح است هرچند جوری تنظیم شده است که خیلی غلیظ و متملقانه نباشد.

این را هم در نظر داشته باشید این Headphone تنها با کمتر از 100پوند در اختیار شماست.

Screenshot 20210814 114206 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Sennheiser HD-25

اگر می خواهید هدفون مورد علاقه DJ ها را امتحان کنید این گزینه مناسبی ست.

قیمت:     نوع: رو گوشی         پاسخ فرکانس: 16تا 2 هرتز       امپدانس: 70 اهم     نوع درایور:  Dynamic, closed               اتصال: سیمی

نقاط مثبت

انتخاب حرفه ای

سبک

قدرتمند

نقاط منفی

خیلی راحت نیست

یکی دیگر از Headphone  بادوام HD-25’s می باشد که به دلیل توانایی اش در هندل فشار صدای بالا و بازتولید صدای عالی مورد تحسین طرفدارانش قرار گرفته ست. قدرت آن بدلیل  دوشاخه بودن هدبند، گوش بندهای قابل چرخش و دوام بالا این هدفون صدای قوی را در وزنی بسیار پایین اراه می دهد.

به عنوان یک طرح روی گوش طبقه بندی می شود ، زیرا پدها دایره ای هستند و بجای اینکه آن را به طور کامل محصور کنند ، روی گوش قرار دارند. HD-25 در حال حاضر در سه مدل  (سبک ، استاندارد و پلاس) در سه قیمت در دسترس است ، برای کارهای عمومی استودیو/دی جی یک جفت Sennheiser HD-25 کارتان را راه می اندازد.

Screenshot 20210814 114224 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Audio-Technica ATH-M50x Studio Headphones

یکی از بهترین هدفون ها از هر جهت برای تولید موسیقی

قیمت:     نوع: Closed-back, over-ear        پاسخ فرکانس: 15تا28هرتز        امپدانس: 38 اهم     نوع درایور:  Large-aperture w/rare earth magnets            اتصال: سیمی

نقاط مثبت

مقرون به صرفه

DJ friendly

راحت

نقاط منفی

مناسب برای جزئیات بالا نیست

این مدل(مدل با کابل جداشونده) یک مدل بسیار محبوب در دنیای موسیقی ست. این مدل با مدل های Beyerdynamic و AKG رقابت می کنند. آن ها بسیار راحت، مناسب برای هرجا و بسیار سبک می باشند(285 گرم)

کیفیت صدا در کل خوب است. اگرچه از پس نواحی با فرکانس و جزئیات بالا بر نمی آیند. قسمت های Mid شفاف و رو به جلو هستند ، در حالی که قسمت پایینی بدون هیچ رزونانس اوجی به سمت پایین امتداد می یابد

مانند تمام طرح های با اپدانس کم، آن ها هم به راحتی از آستانه راحتی ما خارج می شوند.

Screenshot 20210814 114238 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Beyerdynamic DT1770 PRO

بهترین هدفون برای میکس های با فرکانس پایین

قیمت:     نوع: دور گوشی پشت بسته        پاسخ فرکانس: 5تا40 هرتز      امپدانس: 250 اهم     نوع درایور:  Dynamic Tesla neodymium, 45mm             اتصال: سیمی

نقاط مثبت

کیفیت صدای فوق العاده

کیفیت ساخت عالی

سادگی از لحاظ جزئیات

نقاط منفی

قیمت بالا.

این هدفون سنگین وزن مسئول هدفون های DT 100 است که در سال های 1980 و دهه 90 همه جا وجود داشت و امروزه نیز  در دسترس هستند. محدوده کنونی آنها بسیار زیاد است ، اما به طور خاص برای میکس کردن طراحی شده است ، DT 1770s در طیف شنیدنی به خوبی تنظیم شده  است.

این میان رده عاری از audible phase shift می باشد، که شفافیت لازم برای استفاده حرفه ای را فراهم می کند. صدایی که به گوش شما میرسد لذت بخش و واضح است؛ جزئیات زیادی را از صدای شما، از چپ به راست، از جلو به عقب و حتی گوشه ها  ارائه می دهد.

به عنوان یک نمونه با امپدانس بالا، کار کردن با آن ها یکمقدار سخت است؛ اما آن ها هرچیزی که زنجیر سیگنال شما قادر به تولیدش باشد را بازتولید می کنند. بازسازی ، ترکیب و ردیابی صدا از کیفیت ارائه شده توسط DT 1770s تولید می شوند.

Screenshot 20210814 114253 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Pioneer HRM-7 Studio Headphones

بهترین هدفون مناسب برای جلسات میکس طولانی

قیمت:     نوع: دورگوشی پشت بسته        پاسخ فرکانس: 5تا40 هرتز      امپدانس: 45 اهم     نوع درایور:  Dynamic, 40mm              اتصال: سیمی

نقاط مثبت

راحت

سبک وزن

محدوده دینامیکی تحریف نشده

نقاط منفی

برای استفاده در booth کاربردی ندارد

برای مواقعی که مانیتورهای موجود نمی توانند خیلی به پایین برسند هدفون ها می توانند گزینه های خوبی برای سنجش bass باشند. به این منظور استفاده از HRM-7 می تواند بسیار مفید باشد. تملقی در کار نیست فقط آنچه که واقعیت دارد را می گوییم. رنج های پایین و میانی برای هر میکسی مهم و ضروری هستند و خیلی سخت نیست که بدون مانیتورینگ درست و حسابی بهم بریزند.

این مدل به خوبی جزئیات را به نمایش می گذارد بدون carving یا فشار به جلو که اغلب از عوارض جانبی طراحی های bass-hyped یا  bass ligh.

در فرکانس های بالا ، از 15کیلوهرتز به بالا، عملکرد این هدفون بی نقص است بنابراین شما می توانید بدون مشکل خاصی twinkle را تنظیم کنید. فرکانس های پایینتر  مانند 5کیلوهرتز فراتز از چیزی که نیاز دارید را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد این ناحیه را خیلی عمیق میکس کنید.

Screenshot 20210814 114253 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Nuraphone by Nura Headphones

بهترین هدفون برای استفاده روزمره شخصی

قیمت:     نوع: دور گوشی با پشت بسته       پاسخ فرکانس: n/a        امپدانس: n/a     نوع درایور:  Inova              اتصال: سیمی و بلوتوث

نقاط مثبت

فرم شنوایی سفارشی

آپشن های کابلینگ فراوان

صدای شناور

نقاط منفی

اتکای زیاد به اپ

این هدفون از این نظر منحصر به فرد است که به طور خودکار نمایه شخصی کاربر را ایجاد سپس پاسخ آن را متناسب با شنوایی شما تنظیم می کند درنتیجه باعث ایجاد یک فرم کاملا سفارشی می شود.

هیچ جوره نمی شود به شما بگوییم این هدفون چقدر خوب هستند ، در هر صورت و تخت هر شرایطی برای شما انتخاب عالی هستند. فرم شنوایی بسیار دلپذیر و با جزئیات بالا، میدهای اسکوپ شده، کنترل لمسی بیشتر از آن چیزی که به آن احتیاج دارید را به به شما ارائه می دهد.

البته نحوه دستیابی به این هدف در هر کاربر متفاوت است، اما هنگامی که هدفون های دیگر با قیمت مشابهی قرار می گیرند عملکرد قابل تحسینی دارند ، بنابراین خودتان را آماده کنید برای اینکه دوباره به سراغ میکس های قدیمی تان برگردید و آن ها را بطور عالی تنظیم کنید.

با وجود اینکه Nuraphone کاملاً در دسته هدفون های “listening” قرار می گیرد ، این فناوری جذاب است و ثابت کرده ست که می تواند به عنوان یک جایگزین منبع مانیتورینگ در استودیو مفید باشد-همچنین برای میکس های شتابزده کلاب ها و برای کسانی که ساب ووفر را در تنظیمات اسپیکرشان از دست داده اند عالی می باشد.

Screenshot 20210814 114326 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

Mackie MP-240

عملکرد بالا در گوش که خیره کننده ست.

قیمت:     نوع: تو گوشی        پاسخ فرکانسی: 20تا 20.000هرتز        امپدانس: 32 اهم     نوع درایور:  Hybrid driver design – LF dynamic driver, MF/HF armature driver    اتصال: سیمی

نقاط مثبت

بسیار سخت و مستحکم

تعدا زیادی آپشن متناسب ساز

طراحیDriver هیبرید

نقاط منفی

ندارد

MP-240 از یک Driver پویا برای باس و یک آرمیچر تنظیم شده برای Midها و Highها استفاده می کند (مکی آن را طراحی ترکیبی دوگانه می نامد) ، و اگرچه این مدل به طور قابل ملاحظه ای گرانتر از MP-220 نیست ، اما احساس می کنیم از نظر صوتی چند پله ای بالاتر است؛ قبل از هرچیز Mid range که بیشتر تعریف شد در کل کمتر حس برجسته بودن دارد که باید کمتر خسته کننده باشد.

اگرچه برتری این هدفون ها در Top End مشخص می شود اما در فرکانس های بالا و صاف هم عملکرد عالی دارند. در واقع با بررسی دوباره مدل MP-220  بیشتر متوجه می شوید که مدل MP-240 چقدر بهتر می باشد.

Audio Technica ATH-E70

Screenshot 20210814 114339 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

اگر یک هدفون تو گوشی می خواهید بهترین هدفون همین است.

قیمت:     نوع: تو گوشی      پاسخ فرکانس: 20تا 19.000هرتز        امپدانس: 39 اهم     نوع درایور:  Balanced armature    اتصال: سیمی

نقاط مثبت

سبک

راحت

صدای عالی

نقاط منفی

گران

تصور اینکه IEM ها صدایی را که می توانید برای انجام وظایف تولیدی به آن تکیه کنید ، ارائه می دهند ، دشوار است ، اما E70s چه از نظر tracking ، چه از نظر طراحی صدا و چه از نظر میکس ، همه را تحت تاثیر گداشته ست. البته آن ها بدلیل محدودیت های فیزیکی شان در بعضی زمینه ها توانایی رقابت با رقبای هم قیمتشان را ندارند.

Subها قابل شنیدن هستند و برای پنهان کردن پاسخ ضعیف فاز هیچ low mid scooping وجود ندارد صدای بیس نسبت به هدفون های معمولی استودیو ضعیف تر است.

Mid ها شفافند و عاری از اوج های خسته کننده می باشند، بنابراین می توان با اطمینان به بخش اصلی  میکس وصل شوند، و حتی اگر محدوده فرکانس بالا کمی نرم باشد ، تنظیمات ظریف به اندازه کافی واضح است بنابراین  در این ناحیه می توانید از EQ استفاده کنید.

بهترین هدفون های استودیو: توصیه هایی درباره خرید

Screenshot 20210814 114357 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

بهترین انواع هدفون های آهنگسازی کدام ها هستند؟

وقتی درباره هدفون های استودیو حرف به میان می آید، 3 گزینه برای انتخاب دارید:   روگوشی های پشت بسته، روگوشی های پشت باز، داخل گوشی. هدفون های پشت بسته برای ضبط عالی هستند زیرا پد های گوشی آن روی گوش را بسته و از صداهای اضافی ناخواسته در فضای ضبط جلوگیری می کند. پد همچنین یک لایه راحت را ایجاد می کند.

صداهای اضافی برای افرادی که می خواهند کارهای مانتیورینگ انجام دهند بسیار دردسر ساز خواهد بود؛ بنابراین برای  ضبط صدا این هدفون انتخاب خوبی ست.

هدفون های پشت باز کمی سبک تر و در نتیجه راحت تر هستند و این امکان را ایجاد می کنند تا برای استفاده طولانی مدت اذیت کننده نباشند. اما عموما چندان رایج نیستند. در استفاده از ان ها ممکن است صداهای اضافی اذیت کنند بنابراین بیشتر برای پروگرمینگ و میکس به کار آیند تا  اینکه برای ضبط مناسب باشند؛ آنها همچنین نویز خارجی را به اندازه گزینه های پشت بسته بلاک نمی کنند که خودش مساله ای ست.

در همین حال ، مانیتورهای داخل گوش (با نام مستعار IEM) معمولاً برای مونیتورینگ روی صحنه استفاده می شوند ، مگر اینکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند ، در این صورت می توانند برای استفاده در محیط استودیو مناسب باشند. in-ear در این مورد اولین انتخاب ما نخواهد بود ، اما ما چند جفت با کیفیت را در این راهنما توصیه کرده ایم

انتخاب بهترین هدفون استودیو و آهنگسازی برای شما

یکی از بهترین جنبه های طراحی که در انتخاب شما تاثیر می گذارد امپدانس می باشد. امپدانس خوب به هدفون شما کمک می کند در حالت بهیه عملکرد باشد. البته این به این بستگی دارد که شما به چه دستگاهی متصل میباشید. بیایید یکمقدار عمیق تر این را بررسی کنیم.

هدفونهای با امپدانس بالا برای محیط های استودیویی مانند تنظیم ضبط باند طراحی شده اند ، جایی که ممکن است چندین مجموعه cans متصل به headphone splitter box را مشاهده کنید که سیگنال ورودی سطح بالا را از یک منبع دریافت می کند، به عنوان مثال آمپلی فایر حرفه ای هدفون. هدفونهای کم امپدانس طوری طراحی شده اند که مستقیماً به یک منبع متصل شوند ، مانند آمپلی فایر استریو Hi Fi، رابط صوتی یا تلفن همراه، بنابراین می توانند صدا را با سیگنال ورودی سطح پایین تر این دستگاهها تولید کنند. به طور کلی ، هدفون های با امپدانس بالا برای تولید سطح خروجی یکسان با هدفونهای با امپدانس پایین به سطوح سیگنال بالاتری نیاز دارند. به طور کلی ، هرچه امپدانس هدفون بیشتر باشد، طراحی حرفه ای تری دارد. ما امتیاز امپدانس را با بهترین انتخاب هدفون های استودیویی خود در این راهنما قرار داده ایم، بنابراین مشخص است که چه چیزی دریافت می کنید.

Screenshot 20210814 114426 Samsung Internet - بهترین هدفون های آهنگسازی 2021: بهترین ها برای تولید موسیقی

هدفون های استودیو چقدر راحت هستند؟

هر چیزی که قصد دارید برای مدت طولانی بپوشید باید راحت باشد و هدفون استودیو نیز از این قاعده مستثنی نیست. پد گوش های پر شده هم از نظر راحتی و هم اکسکلوژن آکوستیکی ، بمنظور جلوگیری از ورود سر و صدای خارجی  برای ضبط استودیو مناسب هستند.

داشتن گوشی هایی که به راحتی با پد احاطه شده اند ، تجربه گوش دادن را بسیار لذت بخش می کند و به شما این امکان را می دهد که سر و صدای اضافی محیط اطراف خود را مسدود کرده و بر جزئیات دقیق آنچه که به آن گوش می دهید تمرکز کنید.

همچنین مسئله بهداشتی نیز باید مورد توجه قرار گیرد – افراد گرمای بدن را از بالای سر از دست می دهند ، بنابراین مطمئن شوید که هدبند و گوشی های هدفون های انتخابی شما را عرق نمی کند. استودیوها گاهی گرم و خفه می شوند بنابراین احتمالا اصلا دوست ندارید که هدفونی داشته باشید که باعث شود عرق کنید. مخصوصا اگر قرار است هدفونتان را با دیگران سهیم باشید.

با این اوصاف ، سربند باید به اندازه ای پد شود که در جلسات طولانی تر به اذیت کننده نباشد ، در غیر این صورت برای استراحت به سر خود برای همیشه نیاز به برداشتن آن خواهید داشت.

منابع MusicRadar
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.